Osobiste

Zaangażowanie,

pełna

Kreatywność,

żadnych

Schematów!

Moja oferta w zakresie kompleksowego tworzenia stron internetowych obejmuje kreacje zarówno prosty wizytówek prezentujących firmę, jak i większych wymagających projektów. Tworzę strony korporacyjne o złożonej strukturze oraz gotowe do działania sklepy internetowe. Bez obaw, witryny stworzone przeze mnie są w pełni responsywne. Wyświetlają się poprawnie na wszystkich rozdzielczościach monitorów i urządzeń mobilnych.

Sukces biznesu moich klientów, w dużej mierze zależy od sukcesu, który ich wizerunek odniesie w sieci. Aby tak się stało, każdy etap jego kreacji jest niezmiernie ważny i wymaga pełnego zaangażowania. Klienci bardziej świadomie lub mniej, wybierają usługi lub produkty tych firm, które potrafiły sprostać temu zadaniu i są wiarygodne w tym co robią. Wartościowa, kreatywna i ergonomiczna witryna internetowa to podstawa budowy dobrego wizerunku. 

Nasza współpraca nie musi się kończyć wyłącznie na stworzeniu dla Ciebie witryny. Mogę z przyjemnością nią zarządzać w zakresie wzbogacania jej wartościowymi treściami, wykonywać na niej zlecone dodatkowe prace, zadbać kompleksowo o jej pozycjonowanie lub kampanie reklamowe w Google. 

CO TWORZĘ?

Wizytówki

Proste strony prezentujące firmę

Witryny Korporacyjne

Z rozbudowanymi strukturami

Sklepy

Portale sprzedażowe online

CO TWORZĘ?

Wizytówki

Proste strony prezentujące firmę

Witryny Korporacyjne

Z rozbudowanymi strukturami

Sklepy

Portale sprzedażowe online

DLACZEGO MOJE WITRYNY?

Tym co nas wyróżnia jest to, że życie nas nauczyło zasady „jeśli coś ma być zrobione dobrze, to zrób to sam” i na Boga zaangażuj się w to! 

Ta maksyma przyświeca wszystkim projektom, które tworzyliśmy. Liczymy, że zostanie ona doceniona przez naszych klientów, bo ona w największej mierze decyduje o sukcesie każdej kreacji.

Tworzone przez nas projekty oddajemy do rąk naszych klientów z opcją wygodnego zarządzania treścią. Dzięki niej w łatwy sposób i intuicyjnie, można wprowadzić zmiany w posiadanej witrynie.

Projektując witrynę tworzymy ją w taki sposób, aby automatycznie dostosowywała się do urządzeń o różnych rozdzielczościach monitora oraz do urządzeń mobilnych.

Tworzone przez nas strony od podstaw są nastawione na pełną kompatybilność z systemem wyszukiwania Google. Takie projektowanie stron ułatwia robotom Google poruszanie się po witrynie, co ma kluczowe znaczenie dla jej pozycjonowania naturalnego.

Tworzone przez nas strony są wyposażone w algorytmy bezpieczeństwa polegające m.in. na podwójnej weryfikacji w momencie logowania oraz na udaremnianiu i raportowaniu o każdorazowej próbie włamania. Ich systemem awaryjnym jest podwójny backupu, a więc możliwością przywrócenia strony do momentu sprzed uszkodzenia. 

Strony posiadają certyfikat SSL, który zapewnia szyfrowanie informacji przesyłanych pomiędzy użytkownikiem, a serwisem.

Po wykonaniu strony, w przypadku problemów z jej funkcjonowaniem, możesz liczyć na nasze wsparcie techniczne w tym zakresie.

ETAPY KREACJI

Analiza Potrzeb i Oczekiwań

Wstępna rozmowa, poznanie Twojej branży, potrzeb oraz oczekiwań.

Przedstawiam swój pomysł na witrynę oraz jej wizję. Omawiamy niezbędną zawartość witryny i działania, które mam podjąć w ramach naszej współpracy.

Ustalanie Wstępnego Konceptu

Przedstawienie Kosztów

Na podstawie naszych ustaleń jestem w stanie oszacować orientacyjny koszt kreacji Twojej witryny. Jeśli go zaakceptujesz siadam do pracy.

Zapewniam hosting pod tworzoną witrynę oraz wybraną domenę. Korzystam z usług tylko sprawdzonych partnerów w tym zakresie z którymi od lat współpracuję. 

Zapewnienie Hostingu i Domeny

Projekt i Poprawki

Siadam do pracy. Staram się nasze wstępne ustalenia i wizję opakować w kreatywny pakunek funkcjonalnej witryny. Po prostu musi być piękna.

Tworzę projekt i przedstawiam go do Twojej akceptacji. Wykonuje na nim poprawki zgodnie z Twoimi sugestiami. 

Witryna zostaje oddana do użytku i zintegrowana z wcześniej ustalonymi narzędziami zewnętrznymi, które pozwolą Tobie w przyszłości analizować np. ruch na witrynie.

Integracja i Oddanie do Użytkowania

Testowanie

Całość jest poddawana ostatecznemu testowaniu. Na wypadek problemów jestem do dyspozycji.

ETAPY KREACJI

Analiza potrzeb i oczekiwań

Wstępna rozmowa, poznanie Twojej branży, potrzeb oraz oczekiwań.

Ustalenie konceptu

Przedstawiam swój pomysł na witrynę oraz jej wizję. Omawiamy niezbędną zawartość witryny i działania, które mam podjąć w ramach współpracy.

Przedstawienie kosztów

Na tej podstawie jestem w stanie oszacować orientacyjny koszt kreacji Twojej witryny.

Zapewnienie Hostingu i Domeny

Zapewniam hosting pod tworzoną witrynę oraz wybraną domenę.

Projekt i poprawki

Siadam do pracy. Tworzę projekt i przedstawiam go do Twojej akceptacji.

Integracja

Witryna zostaje oddana do użytku i zintegrowana z wcześniej ustalonymi narzędziami zewnętrznymi.

Testowanie

Całość jest poddawana ostatecznemu testowaniu. Na wypadek problemów jestem do dyspozycji.

Nasze drogi nie muszą się rozejść!

SEO

dla Twojej witryny

REKLAMA W GOOGLE

Kampanie Google Ads

COPYWRITING

Tworzenie treści

Sprawdź ile Kosztuje strona www